In verschillende stofjes geleverd
Geur- knuffeldoekje hart
Een geurdoekje is een doekje dat mama tegen haar eigen huid draagt voor een aantal uren. Zodra de moeder bij haar premature baby is en weg gaat (bijvoorbeeld voor de nacht) kan het geurdoekje (als dit al mag) bij de premature baby worden gelegd. De baby ruikt dan mama's vertrouwde geur. Later kan het geurdoekje worden gebruikt als een knuffeldoekje.
Aanbevolen
Welkom op de wereld kleintjeAls alles zo spannend is rondom de geboorte van een premature baby, is het zo mooi als je een kaart krijgt die dat ook vertelt. Aan de binnenkant van deze prematuren kaart staat een gedicht speciaal voor de premature baby.
€ 2,99Verschillende designs
Couveusedeken 50x50 cmEen couveusedeken gemaakt van bamboe fleece en van biologisch katoen dus extra zachte stoffen. De deken is 50x50 cm en kan altijd groter of kleiner besteld worden. Fijn tijdens het buidelen met premature baby's.
€ 19,95
Te vroeg geborenOuders met een te vroeg geboren baby wil je natuurlijk heel graag een felicitatiekaart sturen. Maar als alles spannend is en als de baby op de NICU ligt, voelt het toch anders dan 'gefeliciteerd met de geboorte'.
€ 2,995e druk
Complete invulboek voor de premature baby (zalm)Het complete invulboek voor de premature baby. Meer dan een invulboek. Met dagnotities, tips voor in het ziekenhuis, weeknotities en ruimte voor al je vragen, 12 gedichten speciaal over de premature baby en medische informatie.
€ 34,95
